Velkoprofilové trouby s čedičovou výstelkou a integrovaným těsněním

DN 1600
Velkoprofilové trouby s čedičovou výstelkou jsou určeny do výkopu nebo štoly, slouží pro vedení odpadních a dešťových vod. Čedičová výstelka na 360° zaručuje dokonalou ochranu před otěrem a biogenní korozí. Životnost je v podstatě neomezená.
Ocelový plášť má na svém obvodu závěsy pro manipulaci, montážní prvky, otočné body, lyžiny k uložení. Ocelový obal je opatřen nátěrem dle požadavku. Spolu s troubou jsou dodávány i spojovací prvky. Trouby nutno po uložení obetonovat.
Detail těsnění a dříku
Detail spojení trub
Sestava dvou trub

Čedičová výstelka je složena ze zkalibrovaných (přesné opracování každého kusu) radiálních segmentů zpravidla o síle stěny 40 mm. Pro zaručení nejlepší kvality a přesnosti nejprve slepíme čedičové segmenty do přesných kruhů a jednotlivé kruhy pak slepíme na požadovanou délku kusu. K lepení se používá speciální epoxidové lepidlo s čedičovým plnivem, spára mezi zkalibrovanými segmenty ~0,5 mm. Následně dojde k nasunutí čedičového tubusu do připraveného ocelového pouzdra a meziprostor se vyplní speciální cementovou zálivkou. 

Kontakty

EUTIT s. r. o.,
Slévárna čediče a eucoru

IČO: 47714930
DIČ: CZ47714930

č.p. 196
353 01 Stará Voda