Reference, galerie, fotografie

Použití materiálů tavený čedič a eucor.

Zde jsme pro Vás připravili fotografie některých aplikací a použití našich materiálů ( eucor a tavený čedič ) a také ukázky výrobků z taveného čediče a eucoru.
22
Září
Průmyslové podlahy z čedičeV průmyslu je využito všech vlastností čedičové podlahy a tím je docíleno maximální životnosti vysoce namáhaných průmyslových podlah. Kyselina, louh, vysoké zatížení a dlouhodobé namáhání podlahy - to jsou všechno vlastnosti které čedičová podlaha dobře snáší a odolá jim lépe než cokoli jiného.
Těžko budete pro podlahu hledat jiný materiál, který bude mít lepší užitné vlastnosti v extrémních podmínkách.
23
Září
Protiskluzné čedičové podlahy
15
Prosinec
Atypické podlahy
15
Prosinec
Čedičová kanalizacePoužítí čedičových prvků pro kanalizace má dlouholetou tradici, jejich odolnost je pro toto náročné prostředípředurčuje. Chemickou odolností a odolností proto otěru patří k naprosté špičce materiálů vhodných pro použití ve vodohospodářství. Jedná se o přírodní, „čistý“ materiál, jehož životnost a odolnost v tomto prostředí těžko hledá konkurenci.
15
Prosinec
Potrubí z čediče nebo eucoruPotrubí a potrubní díly s otěruvzdornou vložkou. Naše potrubní díly vyložené čedičem nebo eucorem, můžete najít všude tam, kde je zapotřebí dopravit abrazivní materiál z místa na místo. Tj. zejména u pneumatických, hydraulických, šnekových potrubních tras v mnoha průmyslových, ale i jiných provozech.
15
Prosinec
Vyložení míchaček na beton
15
Prosinec
EucorZde je vidět několik výrobků a použití našeho materiálu eucor. Ten vyniká zejména vysokou otěruvzdorností, odolností proti vysokým teplotám, tvrdostí dle (stupeň 9 dle Mohse, diamant=10), chemickou odolností atd
23
Září
Variabilní čedičové dlažby Thales
6
Prosinec
Interiérové čedičové podlahyPodlahy z čediče - čistě přírodního materiálu - jsou efektní, trvanlivé, odolné a neopakovatelné. V kombinaci s dalším přírodním materiálem, zdivem z cihel/kamene nebo dřeva vzniká v interiéru efektní podlaha s vysokou užitnou hodnotou.

Kontakty

EUTIT s. r. o.,
Slévárna čediče a eucoru

IČO: 47714930
DIČ: CZ47714930

č.p. 196
353 01 Stará Voda